تاریخچه شرکت درج

تاریخچه شرکت تن ماهی درج

شرکت تعاونی تولید کنسرو مرکز در بهمن ماه 1376 فعالیت تولیدی خود را در زمینه محصولات کنسروی با برند دُرج و شبدیز آغاز نمود.
مؤسسین شرکت جمعی از متخصصین در رشته های مرتبط با تولید ، مهندس و بازرگانی و با تجارب چندین دهه در بخش های صنعت و خدمات بوده و از بدو فعالیت اهداف بهبود تغذیه و سلامت جامعه ، اشتغالزایی و استفاده از آخرین تکنولوژی بومی شده را سرلوحه کار خویش قرار دادند.
نزدیک به دو دهه است که کنسرو مرکز با نوآوری در محصولات کنسروی آبزیان و استفاده بهینه از منابع جایگاه مناسبی در این بخش از صنعت بدست آورد ، و توانسته است ضمن ادامه فعالیت و ایجاد ارزش برای جامعه سهم بسزایی در گسترش مصرف آبزیان ایفاء نماید.
از اواسط دهه 80 استراتژی شرکت در جهت توسعه بازار به سمت ایجاد سازمان مستقل پخش تعیین گردید و در این راستا پخش لینو استار ایجاد تا با برنامه ریزی عملی نسبت به حضور در عرصه توزیع لقدام شود.
همچنین این شرکت افتخار دارد ، که در این مدت ضمن ارائه محصولات با برندهای دُرج و شبدیز در قالب قراردادی با برندهای معتبر تجاری چون گلستان ، میعاد ، لئونارد و … و نیز تولید انبوه برای نهادهای دولتی چون ارتش ، سپاه ، تامین اجتماعی ، شایسته کسب اعتماد برندها و مؤسسات دولتی باشد.

تصویر مدیر عامل
مدیر عامل شرکت تن ماهی درج